новини

Задокументовано незаконну діяльність групи осіб, які виготовляли фальсифіковані алкогольні напої

На Запоріжжі виявили фальсифікований алкоголь на 3 млн грн

Слідчими та оперативними працівниками ДФС в Запорізькій області, під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області, в ході досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1, ч. 3 ст. 204 КК України, задокументовано незаконну діяльність групи осіб, які виготовляли з метою збуту та в подальшому збували через мережу торгових об’єктів в м.Запоріжжя, фальсифіковані алкогольні напої, що становлять загрозу життю і здоров’ю населення, а саме кеговий сидр, передає Є Запоріжжя! з посиланням на newformat.info.  

Як повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області, протягом кількох днів проводились ряд обшуків в м.Запоріжжя, в ході яких виявлено та вилучено спирт об’ємом більш ніж 5,5 тисяч літрів, фальсифікованої продукції об’ємом 8,4 тисячі літрів, спиртовмістких рідин, компонентів та обладнання для незаконного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, інше знаряддя злочину, автотранспорт, бухгалтерію з відомостями незаконного продажу.

Всього вилучено майна на суму більше 3 мільйонів гривень. Наразі слідство триває, та після отримання результатів експертиз вилученої продукції, буде вирішено питання щодо повідомлення про підозру учасникам незаконної діяльності.

Читайте також:У Запоріжжі податкова поліція затримала алко-бізнесмена, який продавав безакцизну горілку

4 квітня 2020, 09:00

До теми

^ ^