новини

Під час карантину продовжують працювати творчі гуртки, серед яких – і театральна студія

Запоріжанка влаштувала онлайн-школу акторської майстерності

 і театральна студія, в якій викладає акторка та режисерка Запорізького театру молоді Анастасія Макаренко. Незважаючи на те, що зараз у дітлахів трохи обмежились можливості для розвитку, разом з дітьми Анастасія намагається «витиснути» максимум з онлайн-формату, передає Є Запоріжжя! з посиланням на tv5.zp.  

Акторка та викладачка театральної студії Анастасія Макаренко продовжує навчати азам акторства на карантині. Із тридцяти дітей різного віку, які приходили до неї, займаються в онлайні зараз 5-8 найстарших. Саме їм необхідні ці уроки для вступу у вищі навчальні заклади на акторів, режисерів та на інші професії, пов’язані з ораторським мистецтвом.  До занять Анастасія долучила своїх дітей. Так, її донька Дарена Сухацька, яка живе і працює у Києві, записала відеоролик з артикуляційними та дихальними вправами, які діти повторюють разом з Анастасією.  А молодший син Тимофій Макаренко поділився прийомами, що зараз вивчає на першому курсі Дніпропетровського театрального художнього коледжу.

Під час занять дітлахи репетирують свої вірші та етюди, які готують для творчих конкурсів під час вступної кампанії, та грають в ігри, що розвивають акторську природу. Подібні заняття потрібні не лише тим, хто планує поєднати життя з акторською майстерністю.

Читайте також:Унікальний музичний ролик під час карантину зняли вихованці дитячої філармонії

17 квітня 2020, 15:00

До теми

^ ^