новини

Національний університет «Запорізька політехніка» у цьому році святкує 120-річчя

Як студенти запорізького технічного вишу опановують освіту онлайн

З цієї нагоди у навчальному закладі упродовж всього року планувались тематичні заходи. Перший святковий концерт мав відбутись ще наприкінці березня, але все змінив карантин, передає Є Запоріжжя! з посиланням на tv5.zp.  

У студентів Національного університету «Запорізька політехніка» продовжується навчання в онлайн-режимі. Викладачі вже навіть продумали, як організують захист курсових та дипломних робіт в онлайн-режимі, якщо карантин продовжать. У студентів комп’ютерних спеціальностей навчання дистанційно не дуже відрізняється, від офлайн-формату. Студенти також мають доступ до електронної бібліотеки університету, в якій можуть знайти необхідну навчальну літературу. Окрім онлайн-конференцій, взаємодіють з викладачами за допомогою системи управління курсами «Moodle». Отримати знання дистанційно – не проблематично, а ось оцінити результат їхнього засвоєння – складніше. Студенти мають проявляти академічну доброчесність.

У цьому році Запорізька політехніка святкує ювілей. З цієї нагоди планувались святкові заходи, які теж довелось перенести через карантин.

Читайте також:Через карантин цьогорічну “Школу гідів” проведуть в онлайн-форматі

19 квітня 2020, 13:20

До теми

^ ^