новини

У Запорізьких відділеннях Нової пошти з'явилася послуга отримання товару без входу в будівлю відділення

У Запорізьких відділеннях Нової пошти з'явилася послуга отримання товару на вулиці

Нова пошта запустила нову послугу адміністратора на вулиці. Ця послуга повинна мінімізувати контакти клієнтів і співробітників в приміщенні між собою.

У Запоріжжі отримати посилку на вулиці можна в наступних відділеннях: №7, 3, 1, 45, 62, 38, 11, 26, 5, 27, 8, 9, 17, 43, 4, 10, 19, 41, 6. 

Послуга доступна тим клієнтам, які раніше оплатили послуги доставки або тим, хто заплатить онлайн перед входом у відділення. У такій ситуації адміністратор виходить вулицю, дізнається номер посилки і вручає її вам на вулиці біля відділення, передає Є Запоріжжя! з посиланням на inform.zp.  

У зв'язку з посиленими карантинними заходами ми обмежуємо кількість клієнтів, які можуть перебувати всередині відділення і просимо їх чекати на вулиці. У пікові години можуть створюватися черги, що, звичайно, не подобається нашим клієнтам. Вони хочуть прийти і швидко отримати свою посилку. Для цього ми ввели посаду адміністратора, який буде видавати оплачені посилки клієнтам безпосередньо на вулиці », - говорить Олександр Бульба, СЕО« Нової пошти»

Читайте також:Священнослужителі сьогодні знову звернулись до жителів Запоріжжя і області

26 квітня 2020, 12:10

До теми

^ ^