новини

Працівники поліції посилили інформаційну роботу щодо профілактики домашнього насильства

На Запоріжжі поліція здійснює профілактичну роботу щодо домашнього насильства

У громадських місцях правоохоронці розміщують інформаційні плакати з алгоритмом дій для постраждалих, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

У період карантину поліція продовжує проводити роз’яснювальну роботу щодо попередження вчинення насильства в сім’ях та нагадує, куди звертатись за допомогою. З цією метою на зупинках громадського транспорту, в магазинах, аптеках, поштових відділеннях та інших громадських місцях поліцейські розповсюджують інформаційні плакати, розроблені Міністерством внутрішніх справ. Це план безпеки, який включає ряд рекомендацій для людей, у яких під час самоізоляції є ризик постраждати від домашнього насильства.

В період карантину співробітники поліції дистанційно співпрацюють з суб’єктами, що здійснюють заходи в сфері запобігання та протидії домашнього насильства для надання комплексної допомоги жертвам.

Загалом з початку карантину до територіальних підрозділів ГУНП в Запорізькій області надійшло 2655 повідомлень про можливе вчинення домашнього насильства. За результатами відпрацювання складено 780 адміністративних протоколів за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Винесено 346 термінових заборонних приписів.

Читайте також:В Україні з’явилась гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства

29 квітня 2020, 15:00

До теми

^ ^