новини

З початком карантину близько двадцяти відсотків українців втратили свій дохід

Як безробітнім запоріжцям отримати допомогу

Зараз нову роботу знайти складно, тож українці почали більше звертатися до центрів зайнятості. Зробити можна не виходячи з дому — у режимі онлайн, передає Є Запоріжжя! з посиланням на tv5.zp. 

Якщо ви повністю або частково втратили свій дохід через карантин, а знайти нову роботу складно, то допомогти у пошуку можуть спеціалісти центрів зайнятості. Вони працюють у звичному режимі, єдине, — документи приймають поштою або онлайн. Після обробки документів спеціалісти зв’язуються з людиною та пропонують варіанти працевлаштування. Найбільш популярні вакансії — медичні працівники, робочі спеціальності та водії. За словами керівництва обласного центру зайнятості, зараз у базі трохи більше трьохсот вакансій. А ось кількість тих, хто шукає роботу — вимірюється тисячами.

Нарахування виплат по безробіттю здійснюється з першого дня постановки на облік у центрі зайнятості. Мінімальна грошова виплата по безробіттю до карантину становила 650 гривень, зараз її збільшено до тисячі.

Допомогу можуть отримати власники малого та середнього бізнесу. За частковим безробіттям здійснюється нарахування коштів на виплату зарплатні працівникам. На цю програму Уряд виділив більше чотирьох з половиною мільярдів гривень. У Центрі зайнятості закликають представників малого та середнього бізнесу звертатися до них якнайшвидше.

Читайте також:На Запоріжжі до прибирання вулиць міста залучили безробітних

1 травня 2020, 17:00

До теми

^ ^