новини

У період карантину багато з українців відчувають тривогу, невпевненість в завтрашньому дні

Мешканка Запорізької області навчилася оригінально знімати стрес

Рівень тривожності населення зашкалює і кожен намагається впоратися зі стресом по-своєму, передає Є Запоріжжя! з посиланням на vmestezp.org.  

Хтось вважає за краще розслаблятися під звуки класичної музики, хтось складає пазли або вишиває, а хтось займається арт-терапією і малює антистрес-картини. Даний напрямок вже давно стало популярним в Європі та його практикують психотерапевти. Під час створення витіюватих малюнків людина ніби "відключається" від зовнішнього світу і повністю віддається процесу творчості. Арт-терапія підвищує самооцінку, знижує тривожність і агресію.

Мешканка Полог Світлана Філоненко вирішила під час карантину спробувати створити антистрес-малюнок. Жінка захопилася і перейнялася процесом, а потім почала публікувати процес створення незвичайного малюнка на своєму ютуб-каналі.

Творчість допомагає зосередитися, відволіктися від проблем і заспокоїтися. Якщо ви хочете спробувати створити антистрес-малюнок, то вам знадобиться аркуш паперу, маркер і трохи терпіння. Бажаємо успіху!

Читайте також:Яким буде життя після пандемії?

3 травня 2020, 10:20

До теми

^ ^