новини

Ряд мерів українських міст провели відеоконференцію і обговорили створення політичної партії

Мери українських міст створюють свою партію: серед них і Володимир Буряк

Зараз йдуть обговорення про можливі лідерах політсили, також можливі і праймеріз, передає Є Запоріжжя! з посиланням на actual.today.  

Конференцію очолював її київський міський голова Віталій Кличко. За інформацією видання, мова йшла не про «штучне містечковий проект», а про створення загальнонаціональної партії, яка могла б протистояти центральної влади.

Відзначимо, підштовхнула мерів до вимушеного єднання сама влада. По-перше, областям порізали бюджети під карантинним приводом, по-друге, намітився серйозний конфлікт через непослух мерів кількох міст щодо продовження карантину.

Крім столичного мера в онлайн-зустрічі брали участь міський голова Дніпра Борис Філатов, представники колишнього прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, мер Харкова - Геннадій Кернес, Львова - Андрій Садовий, Одеси - Геннадій Труханов, а також Запоріжжя - Володимир Буряк .

Нагадаємо, проводиться  досудове розслідування щодо мера Запоріжжя, який проігнорував рекомендації уряду про призупинення руху громадського транспорту.

Раніше мер Запоріжжя заявив , що незважаючи на постанову Кабміну громадський транспорт в місті буде працювати в звичайному режимі. У той же час вже 6 квітня міський голова  оголосив  про зупинку руху громадського транспорту в Запоріжжі.

При цьому Президент зазначив, що дії мера Запоріжжя, який проігнорував рекомендації уряду про призупинення руху громадського транспорту, вже «отримали реакцію Служби безпеки України і Міністерства внутрішніх справ».

Читайте також:Президент призначив нових керівників двох районних державних адміністрацій Запорізької області

4 травня 2020, 12:00

До теми

^ ^