новини

За перший квартал бюджет Запорізької області недоотримав 36 мільйонів гривень

Запорізьким медикам до кінця року на зарплати не вистачає півмільярда гривень

Вчора в онлайн-режимі відбулося засідання бюджетної комісії облради. Один з основних питань - невиконання обласного бюджету. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив депутат Запорізької облради Геннадій Фукс, передає Є Запоріжжя! з посиланням на actual.today.  

Коштів немає на найнеобхідніше. До кінця року на зарплати медикам не вистачає півмільярда гривень. Виконання бюджету - ця сфера прямої відповідальності облдержадміністрації, яка представляє в Запоріжжі уряд. Потрібно не просто фіксувати дефіцит бюджету, а організаційно проводити заходи щодо його наповнення. В першу чергу, цільовим чином не тільки використовувати державну субвенцію, а вибивати з Києва значно більші суми виділяються», - написав депутат.

Геннадій Фукс зазначає, що кошти варто максимально акумулювати для підтримки і захисту медиків, а також влада повинна створювати можливості бізнесу вижити в умовах пандемії.

Депутат написав запит на ім'я голови ЗОДА про надання інформації про стан виплати доплати медикам обласної інфекційної лікарні, які боролися з COVID-19.

 

Читайте також:Кожен 5-й хворий коронавірусом – медичний працівник

5 травня 2020, 16:00

До теми

^ ^