новини

Сто сертифікованих захисних костюмів та комплекти окулярів передали медикам дитячої лікарні № 5

Фонд Порошенка передав 100 захисних костюмів для медиків міської дитячої лікарні № 5

Засоби захисту для запорізьких лікарів придбав Фонд Порошенка та корпорація ROSHEN, передає Є Запоріжжя! з посиланням на forpost.  

Всі костюми та окуляри – сертифіковані, запорізькі  лікарі вже відзначили їхню високу якість.

З початку епідемії Фонд Порошенка придбав для  Запорізької області 600 комплектів костюмів. Перша партія зі ста костюмів прибула до Запоріжжя в квітні і була передана до Обласної інфекційної клінічної лікарні.

Друга партія склала 500 костюмів та комплектів окулярів. Засоби захисту з неї вже отримали лікарні Запоріжжя (НП « Міська лікарня №7 Запорізької міської ради»), Бердянська (КНП Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»), Приморська (КП «Приморська центральна районна лікарня Приморської районної ради») та Мелітополя (КУ «ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування ТА ШМД «ММР ЗО»).

Фонд Петра Порошенка продовжує надавати допомогу лікарям. За останні дні ми вже об’їздили вісім лікарень, кожна з них отримала партію захисних костюмів для медиків, отримала захисні окуляри і звичайно ця допомога буде надаватись і надалі,  – зазначив народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

Читайте також:Напередодні 9-го травня «Телеканал Зет» готує телемарафон «Перемога – 75»

6 травня 2020, 09:00

До теми

^ ^