новини

Карантин вніс корективи до святкування 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій

До 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій ветерани та інваліди війни отримали святкові бокси

Масових заходів у Запоріжжі, як і в усій країні, не планується. Однак без привітань та подарунків ветерани все одно не залишились, передає Є Львів! з посиланням на ztv.zp.          

Ось так збирають чергову партію святкових боксів, які незабаром доставлять запорізьким ветеранам. Продукти до картонного кошика обережно кладуть у рукавичках. Більшість подарунків вже потрапили до адресатів.

Подарунки від міської влади отримають учасники бойових дій Другої світової та інваліди війни. Соцпрацівники доставлять святкові бокси кожному додому.

У міськраді зазначають: попри все у Запоріжжі продовжують діяти  програми підтримки ветеранів. Тільки на їх оздоровлення у міському бюджеті закладено майже 3,5 мільйони гривень. Також працює геріатричний пансіонат, діє низка медичних програм, наприклад, із заміни кришталика чи зубопротезування.

Зараз у Запоріжжі проживають близько 5-ти тисяч ветеранів Другої світової війни. Серед них — близько 500 учасників бойових дій. Самі визволителі кажуть: головне, щоб молодь не забувала про їхній подвиг та цінувала мир і свободу.

 
 

9 травня 2020, 15:00

До теми

^ ^