новини

У час соціальних мереж будь-яке мрія може стати реальністю

У Запорізькій області провели онлайн-змагання зі стрибків у довжину з місця

Так карантин здійснив бажання четвертокласниці Катерини Токарєвої, передає Є Запоріжжя! з посиланням на tv5.zp.  

Стрибки можна віднести до технічних видів, але з маленькою ремаркою: на змаганнях спортсмени стрибають з розбігу. Стрибки з місця широко використовуються під час тренувального процесу. Втім, коли перед федерацією легкої атлетики Запорізької області постало питання проведення онлайн-змагань, вони вагалися між двоборством і звичайними стрибками у довжину з місця. Врешті-решт організатори зупинилися на легшому для учасників варіанті — стрибки у довжину з місця.

Дівчина з самого малечку мріяла займатись легкою атлетикою. Коли Федерація легкої атлетики Запорізької області організувала перші для себе змагання у форматі онлайн дівчина зрозуміла, що це її шанс показати себе тренерам та на перспективу поповнити ряди легкоатлеток міста.

Онлайн-змагання “Сидимо вдома” мали статус відкритих, тож організатори чекали заявки не тільки від запорізьких спортсменів. До змагань активно долучилися учасники з Енергодару та Черкас. Та найцікавішим виявилося інше. Участь у заході взяли близько 100 спортсменів. Організатори наголосили, що після завершення карантину офіційно нагородять переможців та учасників змагань.

Читайте також:В Україні послаблено карантин

14 травня 2020, 15:00

До теми

^ ^