новини

Запорізька «Чайка» знову на Дніпрі

На Дніпро у Запоріжжі повертається славетна козацька «Чайка»

Свій черговий сезон на воді відкрила копія легендарного козацького судна XVIII сторіччя. Впродовж трьох років на ній проводяться тематичні екскурсії, передає Є Запоріжжя! з посиланням на tv5.zp.  

Копію легендарного судна «Чайка» будували впродовж року у селищі Балабине, використовували креслення XVIII сторіччя. Ідея відродити славетну історію зародилася ще п’ять років тому. І диво це вже три роки ходить Дніпром. Цього року також готуються до нового сезону. Залишається пустити корабель на воду.

У той же час чоловік готовий продати «Чайку». Річ у тім, що цікава вона лише туристам. А утримувати таке масштабне судно – справа не з легких. Допомоги чекати не доводиться. І хоча покупець ще не знайшовся, «Чайка» традиційно розпочинає сезон на воді. Аби перемістити її, задіють важку техніку. Судно вагою майже 4 тони піднімають за допомогою крану. І роблять це якомога обережніше, аби раптом нічого не пошкодити.

Щороку «Чайка» відкриває туристам чимало цікавих історій. І зараз готується до нових знайомств. І цей рік виключенням не буде.

Читайте також:«День селфі у музеях»

18 травня 2020, 09:00

До теми

^ ^