новини

Волонтери продовжують підтримувати малозабезпечені родини та людей, які потребують допомоги

Запорізькі волонтери продовжують підтримувати тих, хто потребує допомоги

Розвозять їм продукти та ліки. Іноді підтримка необхідна навіть просто -- добрим словом, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Андрію Верлинському 17 років і він – волонтер. Розповідає: ще був зовсім юним, а вже допомагав людям. От і зараз цю звичку не полишає.

Після оголошення карантину та заборони на пересування для літніх людей Андрій не зміг лишитися осторонь. Спільно зі своїми товаришами по справі вирішив допомагати пенсіонерам. По кілька разів на тиждень закуповує продукти та велосипедом розвозить їх по домівках.

Сьогодні Андрій із придбаним набором прямує до однієї з багатоповерхівок Олександрівського району. Тут на нього вже чекає Раїса Миколаївна. Аби не наражати себе та жінку на небезпеку, продукти хлопець лишає на порозі квартири. Жінка розповідає: через коронавірус із помешкання не виходить. А рідних, які могли б принести необхідні речі та ліки, не залишилось. Справжньою знахідкою стала для жінки “Соціальна доставка”.

Організатори зазначають: проект покликаний підтримувати літніх людей у період карантину. Волонтери допоможуть придбати продукти, ліки чи необхідні побутові товари та привезуть їх просто додому. Необхідно лише звернутись до колл-центру проекту та оформити відповідну заявку.

Волонтери діляться, ініціативу до 15-го червня згортати не планують. Тож закликають запоріжців долучатися до добрих справ і за можливості підтримувати тих, хто цього потребує.

Читайте також:Національний конкурс «Благодійна Україна-2019» визначив переможців, серед яких  й представники з Запорізької області

 

20 травня 2020, 17:00

До теми

^ ^