новини

Територія скверу Піонерів — зовнішнє майже готова

Вже на початку осені запоріжці побачать оновлений сквер Піонерів

 Тут закінчені усі підземні роботи, облаштовані зелені зони та підготовані місця для підключення наземних комунікацій. Попри це, частина робіт ще триває, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Частково освітлення вже монтується, встановлюються на місце лавки та урни. Ведуться роботи й щодо облаштування торговельних рядів старого Олександрівська. Найближчим часом їх розфарбують зсередини та встановлять тут тематичні предмети.

Багато питань викликало у Володимира Буряка захаращення території бур’яном, який повиростав на зеленій зоні. Міський голова зауважив, аби будівельники привели до ладу сквер.

Підрядник зазначив, територію запустили через дощі. Однак, клумби вже почали підчищати, бур’ян ліквідовують. Втім, це не єдина проблема, що виникла під час перевірки об’єкту. За словами підрядника, через карантин терміни здачі скверу трохи змістились.

Через карантин та затримку матеріалів для скульптури фонтану сквер можуть відкрити на кілька тижнів пізніше. Однак, на основні роботи це ніяк не вплине. Також міський голова зазначив, що на території парку мають встановити й камери відеоспостереження задля безпеки городян та протидії вандалізму.

Загалом, усі будівельні роботи мають закінчити наприкінці липня. А після встановлення скульптури — у сквері зроблять фінальні штрихи та відкриють для запоріжців нове місце для відпочинку.

Читайте також:Є й такі, хто намагається знайти біля фонтанів наживу

1 липня 2020, 09:00

До теми

^ ^