новини

На тенісних кортах змагаються гравці з досвідом

У Запоріжжі відбувся турнір з тенісу для дітей до 12 років

Той, хто перемагає, проходить далі. Софія Крітчіна тенісом займається з 6-ти років. За її плечима вже низка перемог у різних змаганнях, але у турнірі такого рівня дівчина бере участь вперше, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Аби зробити з дитини професійного тенісиста, потрібні: час, бажання, можливості, та насамперед — віддача батьків і тренера. Останнім часом цей вид спорту набирає обертів.

Попри це, назвати теніс масовим видом спорту зараз важко. В обласному центрі ним займаються близько 500 дітей — заважає вартість оренди кортів. Тому у Запоріжжі вже пів року працює програма з відбору кандидатів для безплатних занять. Також найближчим часом за підтримки міста мають відреставрувати корти у парку Дніпровського району.

За результатами першого рейтингового турніру другої категорії для дітей віком до 12 років учасники з Запоріжжя вибороли два 4-х місця. Проте, всі юні тенісисти та їхні батьки повернулися додому задоволеними. Сподіваються, такі турніри у майбутньому стануть черговою спортивною традицією Запоріжжя.

 
 
 

1 липня 2020, 17:00

До теми

^ ^