новини

У Запоріжжі вже четвертий тиждень поспіль проводять зарядку для всіх охочих

Суботній ранок на стадіоні розпочинається не зі звичних футбольних тренувань, а з ранкової зарядки

До такої спортивної руханки долучились запоріжці з усіх куточків міста. Все, аби популяризувати спорт та здоровий спосіб життя. Взяти участь у ранкових тренуваннях вирішила і Юлія, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Цього ранку — заняття з кросфіту. Перед початком тренер проводить інструктаж, в ході якого пояснює, як правильно виконувати вправи.

Аби долучитися до ранкової зарядки могли як діти, так і дорослі, тренер розробив спеціальну програму. Вправи неважкі та підійдуть для всіх, проте, як і в кожному тренуванні, є певні обмеження.

Таке спортивне суботнє дозвілля в Запоріжжі влаштовують вже четвертий тиждень поспіль. У такий спосіб хочуть долучити якомога більше містян до спорту та здорового способу життя. Підтримує ініціативу й місто. Зокрема, нещодавно Запоріжжя викупило майно школи «Металург» разом з футбольними полями. Тепер тут комфортно не лише займатися юним вихованцям закладу, а й організовувати такі загальні руханки для всіх містян.

Долучитися до спортивних тренувань може будь-хто. Заняття не тільки різноманітні, а ще й безплатні. Влаштовуватимуть таку зарядку щосуботи. А ось дізнатися, де саме буде проводитися та з якого виду спорту, можна на офіційній сторінці Туристичного центру Запоріжжя у Фейсбук.

Читайте також:Вітрильний сезон відкрито дводенною гонкою

7 липня 2020, 17:00

До теми

^ ^