новини

Кабінет спецтехнології машиністів крана металургійного виробництва облаштують ось у цій аудиторії

Запорізький політехнічний центр профтехосвіти отримає нове обладнання

Тут учні опановуватимуть теорію. Ноутбуки будуть на кожній парті. Також з’являться інтерактивна дошка та мультимедійний проектор. А ще в аудиторії встановлять пристрій для навчальних тренувань. Поки що тренажер можна побачити лише на фото. Але вже незабаром учні зможуть ним користуватися, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.

Ось тут розташований полігон машиністів крану. Облаштована справжня кабіна. Вона відповідає всім вимогам безпечної роботи на підприємстві. Тут майбутні крановики відпрацьовують практичні навички.

У цьому закладі готують фахівців для металургійної галузі. Для поліпшення матеріально-технічної бази необхідні центри інноваційних технологій. У закладі вже є кілька. А тепер з’явиться ще один. Усе завдяки перемозі у всеукраїнському конкурсі, який влаштувало профільне Міністерство. Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти став першим у номінації “машиніст крану металургійного виробництва — слюсар ремонтник”.

Загальна вартість створення навчально-практичного центру інноваційних технологій металургійного виробництва 1 мільйон 738 тисяч гривень. 70 % цих коштів має надійти за рахунок державної субвенції. Решту обіцяє надати місто.

Читайте також:Військово-морську базу створять в Запоріжжі

 

10 липня 2020, 15:00

До теми

^ ^